צרו עמנו קשר: 03-6567070

  פגישת יעוץ
  הערכת שווי התביעה וסיכוייה
  הגשת תביעה
  לתביעה נצרף חוות דעת רפואית
  קבלת פיצויים
  במקביל להליך המשפטי ננהל משא ומתן

  למה אנחנו

  תביעה בגין רשלנות רפואית או בגין תאונת דרכים היא נושא מורכב בעל היבטים משפטיים, רפואיים וכלכליים כבדי משקל, המשלב גם את ההיבט הפסיכולוגי שעימו מתמודד התובע, בין שהוא נפגע פיזית או נפשית כתוצאה מרשלנות רפואית או תאונת דרכים. תהליך הגשת תביעת נזיקין עשוי להיות ארוך, מתיש ורצוף במאבקים יומיומיים קטנים וגדולים. מעבר לכך ישנה כמובן הפגיעה שעימה מתמודד התובע בגופו, בכיסו או בנפשו.

  משרד עורכי דין אריאל סיאג מתמקד בתחומי הרשלנות הרפואית ותאונות הדרכים. אנחנו מביאים לשולחן סל יכולות אינטגרטיבי הכולל ניסיון וידע משפטי רחב, הבנה עמוקה של העולם הרפואי וגישה אנושית שירותית המציבה את הלקוח ואת צרכיו במרכז. המטרה שלנו כפולה: להשיג עבור הלקוח את מלוא הפיצוי המגיע לו, ולעשות זאת בצורה היעילה ביותר.

  מצוינות משפטית

  משרדנו מתמחה זה שנים רבות בייעוץ ובייצוג משפטי בתביעות רשלנות רפואית ותאונות דרכים. מן העבר השני מתייצבים גופים עתירי משאבים כמו קופות החולים, חברות הביטוח ומוסדות רפואיים אחרים. הניסיון העשיר שצברנו בעבודה מול גופים אלו מאפשר לנו להוביל אותך בביטחון גם בתביעות מורכבות ולהשיג לך את הפיצוי המקסימלי המגיע לך. התמקדותו של המשרד בדיני הנזיקין מקנה לנו בקיאות ומקצועיות. אנו חיים את עולם הנזיקין – את ההתפתחויות בפסיקה, החידושים ברפואה והנחיות משרד הבריאות.

  יתרון נוסף שהופך אותנו לאחד המשרדים המובילים בתחום הוא ההיכרות המעמיקה שיש לנו עם תהליכי העבודה והאינטרסים המנחים את הצד השני. בתחילת דרכו כעורך דין במשרד בכיר בתחום ייצג עו"ד אריאל סיאג את הגופים שכיום הוא עומד מולם מן הצד השני של המתרס. היכרות זאת עם החשיבה ושיטות העבודה של המוסדות המעורבים מייעלת את תהליך קבלת ההחלטות שלנו ותורמת רבות למטרה הראשית כתובעים: השגת הפיצוי המקסימלי ללקוח.

  מצויינות רפואית

  בין שנפגעת במהלך ניתוח פשוט או סבלת מאבחון לקוי של סקירת אולטרה-סאונד, למשרדנו יש את הידע, הכלים והניסיון המגוון כדי לבנות את תמונת המציאות הנכונה למקרה שלך. בניגוד לתחומים משפטיים אחרים, תחום תביעות הרשלנות הרפואית כמו גם תאונות הדרכים מחייב הבנה בפרוצדורות רפואיות על מנת לאמוד נכון את הנזק ולתרגם זאת לפיצוי כספי. על מנת להוכיח שהגורם שטיפל בך נהג ברשלנות, יש להבין מהו הסטנדרט הרפואי המקובל בתחום.

  יש לזכור ששיקולים רפואיים חשובים לא רק בבניית התיק אלא גם בהערכת הנזק התפקודי הפיזי או הנפשי שנגרם לתובע. שנים של הגשת תביעות בקשת של אירועים רפואיים הפכו אותנו לגוף עם ידע רחב בתחום הרפואי.

  להשלמת התמונה הרפואית של התיק אנחנו משתמשים בשורה של מומחים רפואיים מהמובילים בישראל איתם אנחנו מקיימים קשר קבוע ושיתוף פעולה. לעיתים, ההבדל בין סכום הפיצוי או בזכייה בתיק תלויה בחוות הדעת שתתקבל על ידי בית המשפט. ההיכרות שלנו עם מומחים רבים מסייעת לנו בבנייה הנכונה של הטיעונים כמו גם ביכולת להשיג פיצוי מקסימלי.

   

  מצוינות אנושית

  כל אחד מעורכי הדין במשרד מלווה עשרות לקוחות בשנה לקבלת הפיצוי המגיע להם מחברות הביטוח או מהמוסדות הרפואיים השונים. לעיתים מדובר בפציעה קלה שחולפת תוך מספר חודשים, אך כשמדובר בפגיעה קשה בתאונת דרכים או כתוצאה מרשלנות רפואית, היא תלווה את התובע ואת משפחתו לאורך שנים רבות. הגישה המנחה במשרדנו היא גישה אנושית המתמקדת באדם מאחורי המסמכים המשפטיים והפרוצדורה הבירוקרטית. ההבנה הזאת מלווה אותנו בכל פעולה שלנו. היא נמצאת ביסוד הגישה השירותית שלנו ומתבטאת בין היתר בכך שעורך דין בכיר ילווה אתכם ויהיה זמין לכל שאלה שלכם.

  מקצוענות משפטית, רפואית ושירותית – זהו המשולש שהפך אותנו למשרד מוביל בתחום התביעות בגין רשלנות רפואית ותאונות דרכים. בענף הנזיקין עו"ד אריאל סיאג ידוע במקצועיותו, בניסיון המשפטי העשיר שלו, בהבנתו המעמיקה בתחום הרפואי, ובתוך כל זה עמידתו על מימוש מלוא הזכויות של לקוחותיו.

  פגישת ייעוץ ראשוני עם עו"ד סיאג או עם אחד מעורכי הדין הבכירים במשרד להערכת סיכויי התביעה היא ללא התחייבות או תשלום.