צרו עמנו קשר: 03-6567070

  פגישת יעוץ
  הערכת שווי התביעה וסיכוייה
  הגשת תביעה
  לתביעה נצרף חוות דעת רפואית
  קבלת פיצויים
  במקביל להליך המשפטי ננהל משא ומתן

  אודות המשרד

  משרד עורכי דין אריאל סיאג מתמחה בייעוץ וייצוג משפטי בתביעות רשלנות רפואית ותאונות דרכים מול חברות ביטוח, מוסדות רפואיים, קופות חולים, מרפאות ומשרד הבריאות.16820_791035317599897_4078264528395115920_n

  תביעות מול גופים חזקים אינן דבר פשוט או קל. בתביעות מסוג זה נדרש ניסיון רב, מיומנות בדרכי התנהלות מול מוסדות וידע נרחב בהלכות המשפט הנוגעות לתחום הנזיקין.

  הניסיון המצטבר שרכש המשרד בניהול תביעות מורכבות עומד לרשותם של לקוחותינו. למשרד ידע נרחב בתחום הרפואי, בנהלים ובאיכות הטיפול שגופים רפואיים נדרשים להעניק למטופלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

  המשרד משתף פעולה עם מיטב המומחים הרפואיים בישראל. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הטיפול בתיק ולכל אורך ההליך המשפטי עד לקבלת הפיצוי המקסימלי.

  כל לקוחות המשרד מטופלים באופן אישי על ידי עורכי הדין במשרד המבינים ללבם ולסבלם. המשרד דואג לשמור על קשר אישי ומחייב, באווירה נעימה ותומכת.

  למייסד המשרד, עורך הדין אריאל סיאג, ניסיון רב בייצוג בבתי משפט תוך היכרות עמוקה של מערך ההגנה המשפטית מטעם חברות הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים בישראל.

  ניסיון זה נרכש על ידו במהלך השנים שבהן הוא היה בצידו השני של המתרס כשייצג בתחילת דרכו המקצועית גופים גדולים אלו במשרד מוביל בתחום.

  ניסיונו של עורך הדין אריאל סיאג הוא ערך מוסף בטיפול בתיקי לקוחותיו ובניהול משא ומתן יעיל מול חברות הביטוח והגופים הרפואיים, זאת בשל היכרות עם התפיסה הנהוגה בצד שמנגד.

  עורך דין אריאל סיאג ידוע ביכולתו לעמוד בתוקף למימוש המלא של זכויות לקוחותיו.

  פגישת הייעוץ הראשוני להערכת סיכויי התביעה היא ללא התחייבות או תשלום.